• image

  Nie możesz zatrzymać fal, ale możesz nauczyć się surfować

  Jon Kabat-Zinn

psycholog - psychoterapia

Screenshot

POMAGAMY OSOBĄ DOŚWIADCZAJĄCYM:

 • Trudności i kryzysów życiowych
 • Depresji
 • Zaburzeń lękowych
 • Zaburzeń odżywiania
 • Zaburzeń pourazowych
 • Fobii
 • Samotności
 • Uzależnień i współuzależnień
 • Silnego stresu
 • Problemów wychowawczych

1-2 razy w tygodniu

Psychoterapia to cykl regularnych spotkań, odbywających się z częstością 1-2 razy w tygodniu, w stałym, umówionym terminie, zawsze z tym samym specjalistą.

50 min

Sesja trwa 50 minut i odbywa się „twarzą w twarz”. Uczestnicy mają ze sobą kontakt wzrokowy, co sprzyja budowaniu wzajemnej relacji.

Swobodna atmosfera

Sesja toczy się w oparciu o rozmowę, a pacjent zachęcany jest do swobodnego dzielenia się swoimi myślami, skojarzeniami i odczuciami.

"Nawet miała zmiana może przynieść duże efekty"

 • image

  SEKSUOLOG

  Pomagamy osobom doświadczającym problemów związanych ze sferą seksualną oraz prowadzimy kompleksowy program edukacji seksualnej.

  WIĘCEJ

Wioletta
Wiczkowska- Etmańska

psycholog | psychoterapeuta | seksuolog

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą, rodzinami z dziećmi. Pomagam osobom doświadczającym depresji, lęków, stresu, poczucia osamotnienia, braku sensu życia, braku motywacji do działania, straty i żałoby, problemów w kontaktach społecznych, problemów w sferze seksualnej. zaburzeń odżywiania, PTSD. Prowadzę również terapię par i rodzin. Pomagam parom w kryzysach, problemach z komunikacją, wspieram w trakcie trwania rozwodu.

Ponadto zajmuję się coachingiem indywidualnym i grupowym. Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie 5 letnie studia, Podyplomowe Studium Psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego I etap,- 2 lata oraz Seksuologię Kliniczną w SWPS-studia podyplomowe w Warszawie, dodatkowo studia Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Sopocie -I etap ,2 lata. Umiejętności coacha zdobywałam w Erickson College International Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Oprócz tego ukończyłam wiele innych kursów i szkoleń. Zajmuję się Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniach i Terapią Poznawczo- Behawioralną. Praktykę zdobywałam na Oddziale Psychiatrycznym w Lęborku i Poradni Zdrowia Psychicznego, obecnie prowadzę prywatną praktykę kliniczną. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

signature
Background Image

POMOC ONLINE

Osoby zainteresowane spotkaniem z psychologiem on-line prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z wybranym psychologiem, w celu ustalenia terminu.

Zapraszamy do skorzystania z formularza w sekcji KONTAKT

DLA KOGO POMOC PRZEZ SKYPE?

- osób, które mają utrudniony dostęp do pomocy psychologicznej w miejscu, w którym mieszkają,
- osób, które mieszkają za granicą, a chciałyby skorzystać z konsultacji w języku polskim,
- osób, które z innych, ważnych dla siebie powodów, chciałyby skorzystać z tej formy specjalistycznej pomocy

Jeśli należysz do którejś z tych osób zachęcamy Cię do skorzystania z tej formy pomocy! 

JAK WYGLĄDA SPOTAKNIE ONLINE?

Sesje odbywają się za pomocą programu Skype w formie wideo-rozmowy. Pozwala to zachować zbliżone warunki typowe dla pracy terapeutycznej w gabinecie. Zakres problemów z jakimi pracujemy przez Internet jest analogiczny jak w przypadku pracy w gabinecie terapeutycznym.

Przez Internet prowadzimy tylko sesje indywidualne.

Sesja trwa 50 min.

NAPISZ DO MNIE

Kontakt

Wioletta Wiczkowska- Etmańska
ul Tuwima 7a, II piętro
budynek Helios
76-200 Słupsk

Tel: 607 348 513
Email: wioletta@psychoterapia.slupsk.pl